Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Beyköy trasferi bitirdi

Beyköy trasferi bitirdi
28.12.2016 - 09:23

DÜZCESPOR’DAN 1 İSİM
Tek hedefin kümede kalmak olduğu Beyköy Belediyespor’da yönetim teknik kadronun isteği doğrultusunda Düzcespor U19 takımından Ekrem Arslan’ı kadroya bağladı. Genç futbolcu ligin ikinci yarısında Beyköy Belediyespor forması giyecek.

DOĞUKAN BAYRAKTUTAR
Beyköy Belediyespor yönetimi aslen Düzce’li olan Batuhan Bayruktutar’ı  renklerine bağlamaya çalışıyor. 1991 Düzce doğumlu genç futbolcu halen sözleşmesini devam ettirdiği Bartınspor ile lisans sorununu çözdüğünde Beyköy Belediyespor ile anlaşacak.Aydınpınarspor alt yapısında futbola başlayan Doğukan Bayraktutar Düzcespor, Küçükçekmecespor,Erdekspor,Balıkesir Büyükşehir Belediyespor,Anadolu Üsküdar,Erdekspor,Çorluspor, Zağnosspor ve Bartınspor formaları giydi.Doğukan Bayraktutar ilk yarıda Bartınspor forması altında 8 maça çıktı.

BAYRAM DURSUN
Yönetimin prensip anlamasına vardığı bir diğer isim Bayram Dursun. Halen Çilimli Belediyespor forması giyen 1992 Düzce doğumlu Bayram Dursun futbola Aydınpınarspor’da başladı. Sırasıyla Fenerbahçe alt yapısı,Anadohlu Üsküdar, Küçükçekmecespor,Anadolu Üsküdar, İzmit Çenesuyu,Sultanbeyli Belediyespor,Beyköy Belediyespor,Kaynaşlı Belediyespor ve Çilimli Belediyespor forması giyen Dursun forvet hattında oynuyor.

GİDEN BAŞKA FUTBOLCU YOK
Beyköy Belediyespor’da disiplinsiz davranışları nedeniyle daha önce yönetim kurulu tarafından serbest bırakılan Uğur Otur  ve Vahap Yıldıztepe’nin ardından Serhat Başaran ile yollar ayrıldı. Sezon öncesinde Mezrifonspor’dan transfer edilen Serhat Başaran ligin ikinci yarısında yok. Takımdan başka futbolcu gönderilmeyecek.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
Ligni ikinci yarı çalışmalarının başladığını söyleyen Beyköy Belediyespor teknik sorumlusu Mustafa Yıldırım  alacakları 2 isimle transfere nokta koyacaklarını belirterek “Bizim hedefimiz bu sezon ligde kalabilmek. Bu nedenle astronomik rakamlarla futbolcu transfere gerek yok. Biz gelecek yılın planlarını şimdiden yapıyoruz. Bayram ve Doğukan’ı kadromuza dahil etmek istiyoruz. Bu arada Düzcespor’un serbest bıraktığı futbolcularla ilgilenebiliriz. “dedi.