Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Gümüşova gelişmeye açık bir ilçe

Gümüşova gelişmeye açık bir ilçe
27.12.2016 - 17:21

Vali Zülkif Dağlı Gümüşova ilçesinde bir takım ziyaretlerde bulundu. İlk olarak ilçe Kaymakamı İsmail Sündükden ilçe ile ilgili bilgiler aldı. Ardından Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azapı, esnaf odaları ile Ziraat Odasını ziyaret etti. Zülkif Dağlı,gerçekleştirdiği ziyaretlerde ilçede çiftçinin ve esnafın durumu hakkında bilgiler aldı.Gümüşova OSBde bulunan iki firmaya da  ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaretler ile ilgili bilgiler veren Vali Zülkif Dağlı "   İlçe kaymakamımızdan ve Belediye Başkanımızdan  bilgi aldık. Daha sonra esnaf odalarımıza ziraat odalarımıza ziyaretimizi yapacağız. Ardından da genişleme sürecinde olan ve ilimiz açısından önemli bir yere sahip olan organize sanayi bölgemizdeki firmaları ziyaret edeceğiz” dedi.

Zülkif Dağlı,  Gümüşova’nın gelişmeye açık bir ilçe olduğunu kaydederek “ Sorunların pek çoğunu halletmiş kendi iç ahengini tam anlamıyla yakalamış Kaymakamı ile Belediye Başkanıyla siyasileriyle tüm çalışanları ile halkımızla birlik ve beraberlik içerisinde bulunan bir ilçemiz” dedi.
   

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar