Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

UEFA A diploması aldı

UEFA A diploması aldı
27.12.2016 - 09:14

Futbolu bıraktıktan sonra futboldan kopmayan ve antrenörlük yapan Murat Şhabe UEFA A kursunu başarı ile bitirdi . Düzce TÜFAD başkalığı görevini de yürüten Murat Şhabe bu diploma ile başta süper lig olmak üzere tüm liglerde yardımcı antrenör olarak görev yapabilecek.
UEFA A BELGELİ TEKNİK ADAMLAR
Düzce TÜFAD’a kayıtlı teknik adamlar içinde Ali Akgün, Şamil Demirtaş, Ensar Acar, Erol Tolga, Hayri Yakupoğlu, Kenan Şereflioğlu, Nurettin Koç, Nedim Akbulut  ve Özgür Oral  UEFA A belgesine sahip. Düzce’de UEFA Pro lisansına sahip teknik adam yok.
MURAT ŞHABE KİMDİR ?
1970 Düzce doğumlu Murat Şhabe futbola Düzcespor alt yapısında başladı. Sırasıyla Bilecikspor, Düzcespor, Boluspor (1996-19971997-1988) Düzcespor, Kuşadasıspor, Düzcespor, Kırşehirspor (2000-2001) ve Burhaniyespor formaları giydi. Futbol bıraktıktan sonra Hamidiyespor, Hacıyakupspor, Düzce Belediyespor, Düzcespor (2014-2015 –göreve sonradan geldi .Düzcespor bölgeselden üçüncü ligi çıktı) ve Düzcespor alt yapısında görev aldı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar