Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜ'ye 15 rakip

DÜ'ye 15 rakip
26.12.2016 - 09:58

 

DÜ’YE 15 RAKİP

  

Ankara’da yapılan Üniversiteler arası voleybol ligi(ÜNİLİG) maçlarında grubunda birinci olan Düzce Üniversitesinin yarı finaldeki rakipleri belli oldu. 

İLK TURDA RAHAT MAÇLAR

 Ankara’da yapılan Ünilig müsabakalarında Düzce Üniversitesi erkek takımı  Ankara Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Ankara Başkent Üniversitesi  ve Ankara Türk Hava Kurumu Üniversitesi ile D grubunda mücadele etti. Temsilcimiz 3 maçını da 3-0’lık sonuçlarla kazandı ve üst tura adını yazdırdı.

İŞTE RAKİPLERİMİZ

Düzce Üniversitesi 28 Şubat-01 Mart tarihleri arasında yarı final maçlarında  İstanbul Üniversitesi, Giresun Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi Erzurum Atatürk Üniversitesi, İstanbul Gelişim Üniversitesi, Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Çorum Hitit Üniversitesi, SiirtÜniversitesi,Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Antalya Akdeniz Üniversitesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Elâzığ Fırat Üniversitesi, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi takımları ile final grubuna yükselme mücadelesi yapacak.

BAYANLARDA ELENDİ

Düzce Üniversitesi bayan takımı  Ankara Beştepe spor salonunda oynanan şampiyonada D grubunda Ankara Başkent Üniversitesi, Ankara Ortadoğu Teknik Üniversitesi ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ile mücadele etti. Temsilcimiz ilk maçında Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesine 3-0 yenildi(25-20,25-20,25-16) Düzce Üniversitesi ikinci maçında Ankara Başkent Üniversitesi ile karşılaştı. Ankara Başkent üniversitesinin 3-0 kazandığı maçta setler 25-18,25-9 ve 25-9 bitti. Ligdeki son maçında Ankara  Ortadoğu Teknik Üniversitesi ile karşılaşan Düzce Üniversitesi bu karşılaşmayı da 3-0 kaybetti ve Şampiyonayı set alamadan bitirdi. Temsilcimizin mücadele ettiği D grubunda bütün maçlarını kazanan Ankara Başkent Üniversitesi bir üst tura çıktı. Grupta Ankara Ortadoğu Teknik Üniversitesi ikinci oldu

İLK TURDA RAHAT MAÇLAR
 Ankara’da yapılan Ünilig müsabakalarında Düzce Üniversitesi erkek takımı  Ankara Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Ankara Başkent Üniversitesi  ve Ankara Türk Hava Kurumu Üniversitesi ile D grubunda mücadele etti. Temsilcimiz 3 maçını da 3-0’lık sonuçlarla kazandı ve üst tura adını yazdırdı.
İŞTE RAKİPLERİMİZ
Düzce Üniversitesi 28 Şubat-01 Mart tarihleri arasında yarı final maçlarında  İstanbul Üniversitesi, Giresun Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi Erzurum Atatürk Üniversitesi, İstanbul Gelişim Üniversitesi, Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Çorum Hitit Üniversitesi, SiirtÜniversitesi,Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Antalya Akdeniz Üniversitesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Elâzığ Fırat Üniversitesi, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi takımları ile final grubuna yükselme mücadelesi yapacak.
BAYANLARDA ELENDİ
Düzce Üniversitesi bayan takımı  Ankara Beştepe spor salonunda oynanan şampiyonada D grubunda Ankara Başkent Üniversitesi, Ankara Ortadoğu Teknik Üniversitesi ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ile mücadele etti. Temsilcimiz ilk maçında Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesine 3-0 yenildi(25-20,25-20,25-16) Düzce Üniversitesi ikinci maçında Ankara Başkent Üniversitesi ile karşılaştı. Ankara Başkent üniversitesinin 3-0 kazandığı maçta setler 25-18,25-9 ve 25-9 bitti. Ligdeki son maçında Ankara  Ortadoğu Teknik Üniversitesi ile karşılaşan Düzce Üniversitesi bu karşılaşmayı da 3-0 kaybetti ve Şampiyonayı set alamadan bitirdi. Temsilcimizin mücadele ettiği D grubunda bütün maçlarını kazanan Ankara Başkent Üniversitesi bir üst tura çıktı. Grupta Ankara Ortadoğu Teknik Üniversitesi ikinci oldu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar