Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Birlik vurgusu

Birlik vurgusu
23.12.2016 - 17:22

    İl Başkanı Fethi Sönmez, yönetim kurulu üyeleri ve parti üyesi, Emekli 1.sınıf Emniyet Müdürleri Nazmi Subaşı, Ferit Varol ve Halis Oran’ın da hazır bulunduğu toplantıda İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz birlik vurgusu yaparak “Farklı düşünceler olabilir ancak devletimizin bugünlerde karşılaştığı sorunlarda birlikteliğimiz çok önemli. Ülkemize karşı kötü niyet besleyenlerin en çok korktuğu milletimizin birleşerek kenetlenmesi-
dir. Düzce’de görevlerimizi yaparken karşılıklı diyaloğun önemine inanıyor ve bu çerçevede tanışmak fikir teatisinde bulunmak üzere geldiğim bu ziyarette sizlerle tanışmaktan mutlu oldum” dedi.

    Vatan Partisi İl Başkanı Fethi Sönmez ise Deniz’in ziyaretini çok anlamlı bulduklarını ifade ederek “Bir vatan savunması döneminden geçiyoruz. Siyasi konularda farklılıklar olması normal ve gereklidir de. Daha yeni 14 şehidimiz var. Milletimizin birliğini vatanımızın güvenliğini sağlamada canla başla çalışarak bu uğurda verilen mücadelede şehitler veren emniyet kurumumuzun sayın müdürünün ziyaretini çok anlamlı buluyoruz. Yüreklerimiz sizlerle birlikte çarpıyor.15 Temmuzda büyük bir saldırıyı millet olarak hep birlikte püskürttük. Terör örgütlerinin adı farklı olabilir fakat hepsi aynı merkezden yönetiliyor.Millet,ordu,polis birlikteliği ile bu sıkıntılı günleri aşacağız.Ülkemizin geleceği aydınlıktır” diye konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.