Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

'Her zaman polisimizin yanındayız'

'Her zaman polisimizin yanındayız'
20.12.2016 - 13:22

Düzce Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, AK Parti Düzce İl Teşkilatına iade-i ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette konuşan Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, daha önce kendisini ziyaret eden AK Parti Düzce teşkilatına iade-i ziyaret çerçevesinde geldiğini ve bu vesile ile ilin güvenlik tedbirleri ve sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ise ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade ederek, “ Düzce’de polis mensuplarımızın çalışmalarında başarılar diliyoruz. Her zaman polisimizin yanında olacağız. Hem ilimizde hem de ülke genelinde huzurun ve güvenliğin sağlanması için polisimizle birlikte hareket etmeli ve onlara yardımcı olmalıyız. Zor bir süreçten geçiyoruz ve bu süreci de aklı selim içinde polisimizle, askerimizle ve milletimizin feraseti ile atlatacağız. Sayın Emniyet Müdürümüze nazik ziyareti için yeniden çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar