Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Krempark olacak mı?

Krempark olacak mı?
14.12.2016 - 09:44

2015-2016 sezonunda Düzce İmam-Hatip Lisesi, Düzce Gençlik Merkezi ve Akçakoca Gençlik merkezi takımlarının mücadele ettiği bölgesel voleybol liginde 2016-2017 sezonunda Düzce ilini hangi takımların temsil edeceği henüz netleşmedi.

KREMPARK BEKLENTİSİ
Hizmete girdiği ilk günden itibaren Düzce’nin sosyal  ve kültürel hayatına olduğu kadar sporuna da katkıda bulunan Düzce Krempark alışveriş merkezinin bölgesel voleybol ligi için takım kurması bekleniyor. Düzce voleybolunun emektarlarından Erhan Boz güçlü takım oluşturulması için Krempark yönetimine projesini verdi. Kremrapk yönetiminin KrempankAVm olarak bölgesel voleybol liginde mücadele etmesi bekleniyor.

DÜZCE’DE OYNANABİLİR
Bölgesel voleybol ligi grup maçlarının Düzce’den birden fazla takımın katılımının sağlanması durumunda önceki yıllarda olduğu gibi Düzce’de oynanması bekleniyor.

KATILIM ÜCRETE 500 TL
Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenecek olan bölgesel voleybol liginde bayanlar ve erkekler kategorisinde lige katılım ücreti 500 Tl olarak belirlendi. Müsabakalar birbirine  yakın  il ve ilçe takımları arasında yapılacak. Bölgesel  voleybolun alt yapısına yönelik lig olma özelliğini kaybetmemesi için illerdeki takımlar kadrosuna ay ve gün hesabına bakılmaksızın 35 yaşından gün almış en fazla 2 sporcuya lisans çıkartabilecekler. 

BİRİNCİ ETAP
Birinci etapta 4-6’şarlı takımlı federasyonca belirlenecek coğrafi gruplar arasında tek devreli lig usulüne göre oynanacak, gruplarda dereceye giren takımlar final eteplarına katılacak. Finalde federasyonca belirlenecek sayıdaki takımlar 2. Deplasmanlı voleybol liglerine terfi edecek.

28 ARALIK SON GÜN
Bölgesel voleybol liginde oynamak isteyen takımlar müracaatlarını en geç 28 Aralık 2016 Çarşamba günü mesai bitimine kadar yapmak zorunda. Bu tarihten sonra gruplar belirlenecek.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar