Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Bilardo’da şampiyon Erekspor

Bilardo’da şampiyon Erekspor
12.12.2016 - 15:34


2016 Yılı Bilardo Takımlar Birinci Lige Yükselme Ligi müsabakaları 07-10 Aralık 2016 tarihleri arasında Düzce Joker Bilardo Spor Salonunda yapıldı. 21 takımın katıldığı organizasyonda takımlar birinci lige yükselmek için ıstakalarını konuşturdu.
Yükselme Liginde A Grubunda Karşıyaka SK, Kazimiye SK ve Polatlı Bld. SK, B Grubunda Erek SK, Altınçam SK ve Hemşin SK, C Grubunda Yalova GHSK, Geyve SK ve Düzce Sis Yalıtım Kuzey Yıldızı GSK, D Grubunda Uşak GHSK, Giresun GSK ve Yeşil Yenice Spor Kulübü, E Grubunda Zonguldak Bld. SK, Çekmece GSK ve Düzce Ay yıldız SK, F Grubunda Bulancak SK, Bayburt GHSK ve Erba SK, G Grubunda ise Yenimahalle GSK, Düzce Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü ve Bolu Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü mücadele etti.
Çekişmeli maçların sahne aldığı maçların ardından Erek Spor Kulübü birinci, Karşıyaka Spor Kulübü ikinci, Düzce Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü üçüncü ve Zonguldak Belediye Spor Kulübü dördüncü oldu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.