Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Rektör Çakar, terörü lanetledi

Rektör Çakar, terörü lanetledi
12.12.2016 - 14:40

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, “Ülkemizin önlenemez yükselişini hazmedemeyen bu şer odaklarını ve arkalarındaki gizli güçleri şiddetle kınıyor ve lanetliyor” dedi.
Terörü lanetleyen Rektör Çakar açıklamasında “İstanbul’da meydana gelen bombalı terör saldırılarında şehit olan emniyet güçlerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet; yaralılara acil şifalar, şehit olan ve yaralanan yurttaşlarımızın yakınlarına ve aziz Milletimize sabır ve başsağlığı diliyoruz. Düzce Üniversitesi olarak, milli birlik ve beraberliğimizi hedef alan, vatanımızda insanlık dışı yöntemlerle kaos çıkarmaya çalışan, demokrasimizi ve ülkemizin önlenemez yükselişini hazmedemeyen bu şer odaklarını ve arkalarındaki gizli güçleri şiddetle kınıyor ve lanetliyor; hangi hain yöntemi kullanırlarsa kullansınlar, Milletimizin engin feraseti sayesinde hedeflerine ulaşamayacaklarını kararlılıkla vurguluyoruz” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.