Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“Kararlıyız birlikte yaşayacağız”

“Kararlıyız birlikte yaşayacağız”
12.12.2016 - 14:25

    Yılmaz terör olaylarının bitmesini ve Türkiye’nin huzura kavuşmasını dilediği mesajında şu ifadelere yer verdi: “Türkiye 10 Aralık 2016 tarihinde tekrar terör olayı ile sarsıldı. 10 Aralık 2016 tarihinde İstanbul Beşiktaş Stadı önündeki bombalı saldırıda 30 güvenlik görevlisi olmak üzere 38 vatandaşımız şehit olmuş 155 kişi yaralanmıştır. Bu olay Türk Milletini derinden yaralamıştır. Türk Milletinin acısı büyüktür. Türk Milletinin başı sağolsun.
    Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesi olarak bu hain saldırıyı şiddetle, nefretle kınıyoruz. Şehitlerimizi saygıyla anıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti tehlikeli bir süreçten geçmektedir. Bu süreçte devlet yöneticileri, demokratik kitle örgütleri ve milletimiz ortak amaç ve duyarlılıkla hareket etmeli ve bu terör olaylarını sona erdirmeli, Türkiyeyi aydınlığa çıkarma görevini yerine getirmelidirler.Hedef Büyük Atatürkün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devletidir. Hedef Anadolu insanının refah ve mutluluğdur, birlikte yaşama isteğidir. Bu eylemler Türk insanının birlikte yaşama azmini, kararlılığını ve kendine olan güvenini asla yok edemeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti Devletine karşı terörü destekleyenler, terörün içinde olanlar karşılarında ülkesini, milletini savunan yurtseverleri bulacaklardır.
Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesi olarak 38 şehidimizi saygıyla anıyoruz. Yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Yaralılarımıza şifalar diliyoruz. Terör olaylarının bitmesini, Türkiyemize huzur ve güvenin gelmesini temenni ediyoruz.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar