Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

'Sonu gelmeyen hizmetlere imza atacağız'

'Sonu gelmeyen hizmetlere imza atacağız'
8.12.2016 - 14:50

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzce’nin 9 Aralık 1999 tarihinde Türkiye’nin 81. vilayeti unvanını almasının 17. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Keleş, "Türkiye’nin son ili Düzce’de sonu gelmeyen hizmetlere sizlerle birlikte imza atacağız" dedi.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzcenin 81.vilayet olmasının 17.yıl dönümünde bir mesaj yayınladı. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, "Memleketimizin nadide şehirleri arasında yer alan Düzce, 17 yıl önce bugün il unvanını alarak Türkiye’nin 81. ili oldu. 17 Ağustos ve 12 Kasım 1999 depremlerinin yaralarını daha çabuk sarması amacıyla il olan Düzce, o günden bu yana büyük bir aşama kaydetti. Düzce’yi kalkındırmak adına biz de çeşitli çalışmalar ortaya koyduk. Ancak artık deprem sonrasında Düzce’ye kazandırdıklarımızdan bahsetmek yerine Türkiye’nin 81. vilayeti Düzce’yi, bölgesinin parlayan yıldızı haline getirmek için ortaya koyduğumuz ve koyacağımız çalışmaları anlatmak istiyorum. İl statüsünde bir kentin sahip olması gereken Kültür Merkezi, Şehirler arası Otobüs Terminali ile park ve sosyal alanları Düzce’mize ve hemşehrilerimize kazandırmaktan gurur duyuyoruz. Parlak bir geleceğe doğru emin adımlarla ilerleyen Düzce’nin il olmasının 19. yıl dönümünde ise Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi’ni, Medya Center’ı, genişletilmiş yeni haliyle birçok film ve diziye ev sahipliği yapacak olan Film Platosu’nu, turizm cenneti olarak adını altın harflerle yazdıracağımız Melen Su Park Projesini, yeni Düzce’yi konuşuyor olacağız. Türkiye’nin son ili Düzce’de sonu gelmeyen hizmetlere sizlerle birlikte imza atacağımızın sözünü veriyor, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum" diye konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.