Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Düzce Üniversitesi için maç günü

Düzce Üniversitesi için maç günü
6.12.2016 - 09:40

ANKARA BEŞTEPE SPOR SALONUNDA
06-08 Aralık 2016 tarihleri arasında Ankara Beştepe spor salonunda oynanacak olan ligde temsilcimiz Düzce Üniversitesi  bayanlar kategorisinde D grubunda Ankara Başkent Üniversitesi, Ankara Ortadoğu Teknik Üniversitesi ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ile üst tur mücadelesi yapacak.

BİRİNCİLER DİREKT
Üniversiteler arası voleybol liginde  13 grup birincisi ile en iyi ikinci 3 takım toplam 16 takım yarı finale yükselecek. Yarı final müsabakaları 28 Şubat-02 Mart 2017 tarihleri arasında yapılacak. Üniversiteler arası voleybol liginde final maçı Mayıs ayında yapılacak. En iyi ikiler hesaplanırken az takımlı gruplar dikkate alınacak.

TALİMAT
Madde 1-Ünilig’de 17 ile 28 yaş aralığında olan üniversite öğrencileri oynayabilir.
 Madde 2-Ünilig’de EFELER ve VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİNDE oynayan sporcular ile faal milli sporcular oynayamaz.
Madde 3-Ünilig’de yüksek lisans, doktora ve pedagojik formasyon öğrencileri oynayamazlar.
Madde 4- Sporcu lisansları üniversitenin bulunduğu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerince çıkarılır. Müsabakalarda sporcuların lisansları ile birlikte öğrenci kimlikleri kontrol edilir.
Madde 5- Katılmayı taahhüt ettikten sonra çekilen takımlar Federasyonun belirleyeceği para cezasını ödemek zorundadır.
 Madde 6- Müsabakalarda takımların başında görev yapacak antrenörlerin en az 1. Kademe Antrenör belgesine sahip olması gereklidir. (2016-2017 vizesi gereklidir) Antrenörsüz takım sahaya çıkamayacaktır.
Madde 7- Ünilig grup eleme müsabakaları ve yarı final grupları tek devreli turnuva usulüne göre oynanacaktır. Grup müsabakalarının sonunda 16 takım yarı finale yükselir. Yarı final müsabakaları sonucunda gruplarında ilk iki sırayı alan 8 takım final oynayacaktır.
Madde 8- Gruplar, Federasyon tarafından takımların bulunduğu coğrafi bölgeye göre belirlenmiştir. Madde 9- Müsabaka topları Mikasa MVA 200 olacaktır.
Madde 10- Müsabakalarda TVF yarışma talimatı ile ceza talimatı geçerli olacaktır.
Madde 11- Müsabakalar 2 çizgi hakemi ile yönetilecektir. **Gelen kişi sayısı kadar ödeme yapılacaktır.
Madde 13- Müsabakalarda en fazla 10 salon görevlisine ücret ödenecektir.
Madde 14- Katılan takımlara, hakemlere ve personele yapılacak ödemeler banka hesapları üzerinden gerçekleştirilir.
Madde 15- Bu Talimatta yer almayan hususlarla ilgili karar; mevcut yönetmelik ve talimatlar doğrultusunda TVF tarafından alınır.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar