Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Öğrenciler başkanlık seçimi için sandığa gitti

Öğrenciler başkanlık seçimi için sandığa gitti
1.11.2016 - 17:36

Düzce İsmetpaşa Ortaokulu öğrencileri Öğrenci Meclis Başkanı seçmek için sandığı gitti. 10 öğrenci meclis başkanı olmak için kıyasıya yarıştı.
Öğrenciler Meclis Başkanlık Seçimleri için sandığa gitti. 10 adayın yarıştığı seçimlerde adayların oldukça heyecanlı olduğu gözlendi.
Öğrencilerde yerleşik bir demokrasi kültürünün oluşturulması, hoş göre ve çoğulculuk bilincinin geliştirilmesi, kendi kültürünü özümsemiş, milli ve manevi değerlere bağlı evrensel değerleri benimseyen nesillerin yetiştirilmesi öğrencilere seçme, seçilme ve oy kullanma kültürünün kazandırılması katılımcı olma, iletişim kurabilme, demokratik liderliği benimseyebilme ve kamuoyu oluşturabilme becerilerinin kazandırılması amacıyla İsmetpaşa Ortaokulu okul meclis başkanlığı seçimi yapıldı. Seçimlerde Zeynep Naz Alpay, Elif Naz Topçu, Enes Çağrı Çalışkan, İdil Özkul, Ceren Nur Dönmez, Halil İbrahimaydın, Halit Efe Yardım, Esma Teke, Nisa Nur Köse ve Mustafa Salih Aydın yarıştı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.