Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Dergileri için röportaj yaptılar

Dergileri için röportaj yaptılar
31.10.2016 - 11:34

Mustafa Kemal Ortaokulu Müdürü Muhsin Celep, Görsel Sanatlar Öğretmeni Tamer Yazıcı, 8/B sınıfı öğrencileri İsmail Mahmut Altıparmak ve Işılay Ece Sezer ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit’i makamında ziyaret ettiler.

Okul olarak çıkartacakları “MUSTAFA KEMAL´İN SESİ” adlı dergi için Milli Eğitim Müdürü ile röportaj yapan öğrenciler, ayrıca derginin asıl konularından biri olan Şehit Ömer Halis Demir´in kabrinin ve ailesinin ziyareti ile ilgili olarak Milli Eğitim Müdürümüze bilgi verdiler.
    Yeşiltepe Ortaokulu Müdürü Gürol Büyükyıldırım, Türkçe Öğretmeni Elif Kendir, 8/B sınıfı öğrencileri Tuana Özkan, Gonca Tezcan, 7/B sınıfı öğrencileri Semih Özer ve Elif Bakaç ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürünü makamında ziyaret ettiler. Okul olarak çıkartacakları "YEŞİL KALEMLER" adlı dergi için Milli Eğitim Müdürü Yiğit  röportaj yaptılar.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.