Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Kadro sıkıntısı yaşanıyor

Kadro sıkıntısı yaşanıyor
28.10.2016 - 16:09

Takımda önemli mevkilerdeki sporcuların sakat olması nedeniyle tam kadro kurulamıyor. Basketbol takımı antrenörü Timuçin Meriç, sakatlıklar nedeniyle takım oyunun tam performansla kurulamadığını söyledi.

Ligin ilk iki haftasının genel durumunu değerlendiren Timuçin Meriç şu görüşlere yer verdi “ Üst üste gelen sakatlıklar sonrası takımımızda keyifler kaçtı. Federasyon Kupası’ndan beri yaşanan sakatlıklar yüzünden daha hiç bir maça tam kadro çıkamayan takımımız geçen hafta içi üst üste oynanan 2 maç sonrası sakatlıklar nedeniyle iyice zor duruma düştü. Ligin ilk iki haftası Ersin Görkem’den yoksun olan takımımız, Ligin ikinci haftasında Selahattin’in sakatlığı ile devam ederken alınan Mamak galibiyeti sonrası Petkim deplasmanında oyun kurucu Hughes’un ve Cihan’ın sakatlıkları ile sarsıldı. Telekom maçına da guardsız çıkan takımımıza son maçta Tayfun’un sakatlığı da eklendi’

Takımın yabancı oyuncusu Dendy’nin de hastalanmasıyla antrenmanlarda 5-6 kişi ile sadece bireysel çalışmalar ile devam edebildiklerini belirten antrenör Timuçin Meriç "Bu hafta sonunda çok eksik kadromuzla Eskişehir’i evimizde ağırlayacağız. İki point guardımızdan kesin yoksun çıkacağımız bu maçta rakibimizin gücünü ve derin kadrosunu biliyoruz. Diğer sakat ve hasta oyuncuları yetiştirmeye çalışıyoruz ama ne olursa olsun evimizde kazanmak için mücadele edeceğiz." dedi. Meriç, şu an istedikleri sıralamada olmadıklarını, tam kadro ile oynamaya başladıktan sonra daha üst sıraları hedeflediklerini söyledi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar