Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

10. Palamut Briç Festivaline yoğun ilgi

10. Palamut Briç Festivaline yoğun ilgi
24.10.2016 - 09:41

Akçakoca belediye nikâh salonunda ilk gün süren briç turnuvası ikinci gün de kaldığı yerden hız kesmeden devam etti. Türkiye’nin farklı bölgelerinden ilçemize gelen 400 sporcunun yaptığı briç müsabakasının ikinci gününde, Akçakoca belediye başkanlığı tarafından oyunculara ekmek arası palamut balığı ikram etti. Akçakoca Palamut Briç Turnuvası saat 15.00 sularında sona ererken, turnuva sonrasında dereceye giren oyunculara kupa ve hediyeleri verildi. Kupa takdimi törenine, Coşkun Karadeniz ve Rıdvan Demir’in takım olarak birinci oldukları turnuvada, Belediyeyi temsilen törene başkan yardımcıları Suat Madenci ve Ali Direk katıldı.Her iki başkan yardımcısı da derece yapan sporculara hem kupalarını hem de Akçakoca belediyesinin hediye paketlerini verdiler.

Turnuva sonunda gerçekleşen kupa verme töreninin ardından 10. Akçakoca Palamut turnuvası sona ererken, oyuncular, organizasyon komitesi ve ev sahipleri belediye başkan yardımcıları hep birlikte hatıra fotoğrafları çektirdiler.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.