Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Rakibimize güçlü sponsor

Rakibimize güçlü sponsor
21.10.2016 - 09:19

Türk Traktör Fabrikası’nda gerçekleştirilen imza törenine Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Orhan Bayraktar, Büyükşehir Basketbol Takımı Şube Başkanı Akif Köse, Türk Traktör Genel Müdürü Marco Votta, Türk Traktör Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Canbeyli, Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı Koçu Burak Bıyıktay, sporcular ve fabrika çalışanları katıldı.

İmza törende açılış konuşmasını yapan Türk Traktör Genel Müdürü Marco Votta, “Sakarya’nın iki devi, TürkTraktör ve Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımını bir arada görmekten dolayı çok mutluyum. 60 yılı aşkın bir süredir yatırım yaptığımız bölgelere değer katmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Geçtiğimiz yılda bu yaklaşımla Büyükşehir Basketbol Spor Kulübü ile bir işbirliği yaptık. İşbirliğimizden bu yana kaydettiğimiz ilerlemeye tanık olmaktan da gururluyum. Bu yıl kendine bir üst lig hedefi koyan bu başarılı takımın ve sporcularının yanında olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Çünkü sizler alın terinizle Türkiye’ye bir değer katıyorsunuz. Yolunuz açık olsun. Başarılarınız bol olsun. Hepimize hayırlı olsun” dedi.

GENEL MÜDÜR YARDIMCISZI
Türk Traktör Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Canbeyli, “Bugün Sakarya Büyükşehir Belediyesi Basketbol Kulübü ile geçtiğimiz yıl yaptığımız sponsorluk anlaşmasını yenilemek için bir aradayız. Türk ekonomisinin önde gelen illerinden biri olan ve Erenler fabrikamızın da bulunduğu Sakarya bizler için önemli bir şehir. Geçtiğimiz yıl bu yaklaşımla bölge sporuna ve insanına katkımız olsun istedik. Bu amaçla Büyükşehir Belediyespor Basketbol Kulübü ile bir işbirliği yaptık. Bu yıl da kendine bir üst lig hedefi koyan takımın yanında olmaktan gurur duymaktayız” ifadelerini kullandı.

KÖSE’DEN TEŞÜKKER
Köse’den Türk Traktör’e Teşekkür
Büyükşehir Belediyespor Kulübü Basketbol Şube Başkanı Akif Köse, “Sektöründe lider ve 60 yıldır bu başarılı çizgisini sürdüren Türk Traktör, basketbol süper ligi hedefiyle çıktığımız bu yolda bizlerle birlikte olacak. Türk Traktör Fabrikası’nın bizlere vermiş olduğu destek hem motivasyonumuzu arttıracak hem de itici bir güç olacaktır. Bu vesileyle değerli yöneticilere ve Türk Traktör ailesine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

HEDEF SÜPER LİG
Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Orhan Bayraktar, “3 yıl önce Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımımızı kurduk. Takımımızın kurulması ve bugünlere gelmesinde Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’nun desteği bizim için ayrı bir motivasyon kaynağı oldu. Yönetim Kurulumuz da ortaya hem mesaisini hem de gönlünü koydu. Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nde başladığımız serüveni Basketbol 1. Ligi’ne taşıdık. Son iki sezondur da maalesef Spor Toto Basketbol Ligi’nin kapısından döndük. Kısa bir süre önce kurulmuş olmamıza rağmen Türk basketbolunda adından söz edilen bir takım haline geldik” dedi.
KAYNAK. Basketfaul
 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar