Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BAL'da 4. hafta

BAL'da 4. hafta
15.10.2016 - 09:02

Temsilcilerimiz Beyköy Belediyespor ve Akçakocaspor’un da mücadele ettiği Bölgesel amatör futbol ligi 11. Grupta  2016-2017 sezonunun 4.hafta maçları oynanacak.

GRUPTAKİ TAKIMLAR
Bölgesel amatör futbol ligi 11. Grupta şu takımlar yer alıyor: İstanbul Bağcılarspor, Ankara Pursaklar Belediyespor, İstanbul Modafenspor, Eskişehir Kurtuluşspor, Akçakocaspor, Karadeniz Ereğli Belediyespor, Geredespor, Çekmeköy Belediye Alemdağspor, Keçiören Belediye Bağlumspor, Zeytunburnu 1957 Kültür ve Dayanışma spor, Eskişehir Yunus Emrespor, BeyköyBelediyespor, Kozlu Belediyespor, Bartınspor.

STATÜ
BALda 12 grup birincisi statüde belirlendiği şekilde play-off turuna yükselecek. Bu turda oluşan 6 eşleşme tarafsız sahada tek maç eleme usulüyle oynanacak ve galipler Spor Toto 3. Lige yükselecek. Bu turda mağlup olan 6 takım bir kez daha statüye göre eşleştirilecek ve yine tarafsız sahada tek maç üzerinden oynanacak 3 eşleşmenin galibi Spor Toto 3. Lige çıkacak son 3 takımı oluşturacak.

DÜŞECEK TAKIMLAR
Bölgesel amatör futbol liglerinde gruplarında son 2 sırayı alan takımlar küme düşecek.

HAFTANIN MENUSÜ
Ligin 4. Haftasında Modafenspor-Pursaklar Belediyespor, Kurtuluşspor-Bağcılarspor, Akçakocaspor-Kozlu Belediyespor, KDZ Ereğli Belediyespor-BeyköyBelediyespor, Geredespor-Eskişehir Yunusemrespor, Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor-Zieytinburnu 1957 Kültür ve Dayanışmaspor, KeçiöerenBelediyesBalumspor-Bartınspor maçları oynanacak.