Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Taraftarım seni seviyorum

Taraftarım seni seviyorum
14.10.2016 - 09:56

TRİBÜNLER TAMAMEN DOLU
Düzcespor taraftarı 2016-2017 sezonundaki rekorunu Dersimspor maçında kırdı. Düzce 18 Temmuz stadını tamamen dolduran taraftarlar 90 dakika boyuncu centilmence takımını destekledi. Stadın tamamen dolması nedeniyle çok sayıda taraftar maça giremedi ve karşılaşmayı farklı mekanlardan izlemek zorunda kaldı.

CENTİLMENLİK ÖN PLANDA
2015-2016 sezonunda Türkiye liglerinin en fazla ceza alan takımlarından biri olan Düzcespor geçtiğimiz sezon taraftarların neden olduğu saha olayları nedeniyle 3 kez saha kapatma ceza ve yüklü miktarda para cezası almıştı. Düzcespor taraftarı 2016-2017 sezonunda bu konuda çok hassas davranıyor. Tribün liderlerinin de katkısıyla taraftar takımına zarar verecek eylem ve sözlerden kaçınıyor. Düzcespor taraftarı artık sadece kendi takımını destekliyor, hakeme ve rakip takıma yönelik centilmenlik dışı tezahüratlarda bulunmuyor. Takımı ve yönetim ile bütünleşen Düzcespor taraftarının saha desteği takımı ateşliyor. Sadece Düzce’de değil deplasman maçlarında da takımın yanında olan Düzcespor taraftarına her maçın ardından Düzcespor yönetimi teşekkür ediyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar