Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Kayın üretim ve pazarlama konulu toplantı

Kayın üretim ve pazarlama konulu toplantı
3.09.2016 - 09:28


Toplantıya Bölge Müdür Yardımcıları Şaban Bıyıklı ve Nizamettin Ören, Ağaçlandırma ve Silvikültür Şube Müdürü Erdoğan Asma, İşletme Pazarlama Şube Müdürü Nazif Öztürk ile Düzce, Akçakoca, Yığılca ve Gölyaka Orman İşletme Müdürleri katıldı.
Yapılan toplantıda Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Düzce ili geneli yıllık program çerçevesinde üretilen orman ürünlerinin miktarı, satışlardaki son durum, orman emvali ürünlerindeki satışları etkileyen nedenler, ürün çeşitlerine göre piyasada tercih edilip edilmeme durumu, orman emvallerinin gerek ölçü gerekse kalite yönünden standardizasyona uygunluğu, sınıflı emval üretimi konularında genel değerlendirmeler yapıldı.
Bundan sonraki süreçte iç ve dış piyasalar takip edilerek, talepler doğrultusunda ürün çeşit ve nevilerine göre üretim ve satışın planlanması, planlama sonucu üretilen ürünleri ekonomiye en iyi şartlarda kazandırılırken, en iyi fiyatlarla değerlendirilerek gelir artışı sağlanmasının hedeflendiği bildirildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar