Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Konuralp Turizm ekibinin ziyaretleri

Konuralp Turizm ekibinin ziyaretleri
2.09.2016 - 14:01


Bir süre önce uygulamaya geçirilen ‘Konuralp Dünya Turizm Destinasyonu Oluyor’ projesini yürüten Turizm Marka Ekibi çalışmalarını çok yönlü olarak yürütüyor. Projenin gönüllü destekçileri olan Konuralpliler turizm marka ofisinde çalışıyorlar. Proje ekibi faaliyetlerinin yanı sıra proje paydaşı konumunda bulunan kurumları da ziyaret ediyorlar. Ekip ilk olarak Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’i, ardından Düzce İl Özel İdaresi Başkanı Muharrem Tozan, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ı ziyaret etti. 


Proje Koordinatörü Emine Yüksel ziyaretler ile ilgili olarak "Bu ziyaretlerin ana teması, kurumsal çalışmalarda kanaat önderleri olarak üstlendikleri faaliyetleri aktarmak ve sürdürülebilir başarılarda sivil insiyatif olarak kurumlardan beklentilerini arz etmektir. Kamu, yerel yönetim ve üniversite ile yapılan bu ziyaretlerin neticesinde Konuralp Dünya Turizm Destinasyonu Oluyor Projesinin yerel sahiplenme noktasında önemli bir aşaması tamamlanmıştır" dedi. 


Yüksek il dışı ziyaret programı konusunda da şunları açıkladı “Konuralpli kanaat önderlerinden gönüllü olarak oluşan Turizm Marka Ekibi 06 Eylül 2016 tarihinde Kocaeli’ne giderek Doğu Marmara Kalkınma Ajansını ziyaret ederek projeye sağladıkları mali destek için teşekkür edip, yeni geliştirdikleri inovasyon projelerini de aktaracaklardır. Ekip il dışı ziyaretleri kapsamında proje programında belirtilen diğer kurumları da ziyaret ederek “Konuralp Dünya Turizm Destinasyonu Oluyor Projesi” hakkında bilgilendirme yapacak, ziyaret edilen kurumlardan da kurumsal destek isteyeceklerdir.’ Turizm Marka Ekibi daha sonra da projenin yurt dışı ortaklık için Hırvatistan’a teknik program düzenleyecek."

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.