Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Erdoğan Bıyık komşularla buluştu

Erdoğan Bıyık komşularla buluştu
31.08.2016 - 08:57

Zonguldak, Bolu ve Düzce ASKF başkanları ile Futbol İl Temsilcileri bir araya geldi. Futbolun patronları, bu buluşmayla “dayanışma” örneği sergiledi. Konuk başkanlar, kısa bir süre önce ASKF başkanlığına seçilen Kemal Demir’e başarı dileğinde bulundu. 

Batı Karadeniz’in önemli illeri arasında yer alan Zonguldak, Bolu ve Düzce illerinde futbola yön veren Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanları ile Futbol İl Temsilcileri, Zonguldak’ta buluştu. Cumartesi günü Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nda gerçekleşen bu önemli buluşmada, Batı Karadeniz’in futboldaki rolü ile yakın zamanda başlayacak olan amatör ve profesyonel futbol ligleri ele alındı. 


        Haziran ayında yapılan 15’inci Olağan Genel Kurul’da Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu başkanlığına seçilen Kemal Demir, hafta sonu makamında Düzce ASKF Başkanı aynı zamanda TASKK yönetim kurulu üyesi Erdoğan Büyük, Bolu ASKF Başkanı Zekeriya Gökmen ve Bolu Futbol İl Temsilcisi Cemalettin Metin’i ağırladı. 
ASKF’deki bu büyük buluşmada, Amatör Kurul Üyesi Tahir Buyurucu ile Zonguldak Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç da yer aldı.


      Düzce ve Bolu’da futbolu yöneten başkan ve il temsilcileri, Kemal Demir’e yeni seçildiği başkanlık görevinde başarı dileklerinde bulundular. Kemal Demir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Bu ziyaret komşu iller arasındaki dayanışmanın bir göstergesidir. Hep beraber iyi işler yapacağız. Batı Karadeniz artık bir futbol bütünleşmesi görecek” dedi.

 

DÜZCE ASKF

 

“Zonguldak’ta daha büyük geliş-meler ve hizmetler gerçekleşecektir”

 

DÜZCE ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık, Zonguldak’ın amatör kulüpler yönünden büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirterek, “Bu bir hizmet yarışıdır. Kemal arkadaşımız bayrağı Tahir başkandan devraldı. Bu değişiklik iyi yerlere gelme ve daha iyi işler yapma anlamında inşallah iyi olur. Zonguldak büyük şehir. Çok kulüp var. Dolayısıyla istekleri de oluyor. Kemal başkan, Tahir başkandan aldığı bayrağı katkı yaparak taşıyacaktır. Zonguldak’ta daha büyük gelişmeler ve hizmetler gerçekleşeceğine inanıyorum” diye konuştu.

BOLU ASKF

“Bu bölgede bütün iller birbirine destek vermeli”

BOLU ASKF Başkanı Zekeriya Gökmen, Kemal Demir’le Futbol İl Temsilciliği döneminden tanıştıklarını kaydederek, “Kemal başkan uzun yıllar bu işin içinde. Futbol İl Temsilciliğinin ardından ASKF başkanlığına seçildi. Buraya hayırlı-uğurlu olsun ziyaretine geldik. Zonguldak amatör sporda faal bir il. Tahir başkanla hep diyalog içindeydik. Bu diyaloglarımız Kemal başkan döneminde de sürecek. Bu bölgede bütün illerin birbirine destek vereceğine inanıyorum” şeklinde konuştu.
Bolu Futbol İl Temsilcisi Cemalettin Metin de ziyarete ilişkin olarak, “Kemal başkanla eskiden tanışıyoruz. Batı Karadeniz illerini temsil eden kişiler olarak devamlı iyi ilişkiler içindeyiz. Kemal başkanı yeni görevinde başarılar diliyorum” şeklinde ifadelerde bulundu.

Kaynak: Zonguldak Şafak gazetesi

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.