Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Aziziyespor için çağrı

Aziziyespor için çağrı
29.08.2016 - 08:55

Aziziyesporun liglerde mücadele etmesinde pay sahibi olan  Teknik sorumlu  Ömer Meydan internet sitesinden yaptığı paylaşımında takıma sahip çıkılmasını istedi. İşte Ömer Meydan’ın ses getirecek açıklamaları. “Değerli arkadaşlar...hepinizce malum 3 yıldır Aziziyesporumuzla elimizden geldiğince gece gündüz demeden emek sarf ederek, ilgilenerek şampiyonluklar yaşadık. Ancak bu yıl gerek Murat Postoğlu başkanın Ankara’da olması ve gerekse benim ciddi yoğunluğum nedeniyle kulübü bıraktığımızı daha önce ilan etmiştik ki talipler,adaylar daha rahat hareket etsin. Ancak şu ana kadar resmi bir talep edenin olmadığını gördük.

Eylülün 7 sine kadar takım Federasyona Tescil edilmesi lazım yoksa otomatikman Birinci Amatöre düşürülecek ve bunca emeğe yazık olacak. Yeni yönetim oluşursa bizde elimizden gelen yardımı yapar yanlarında oluruz. Bu konuda düşüncesi olanlar gerek bana ve gerekse Murat başkana ulaşa bilir.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.