Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Müsteşar olarak gidiyor

Müsteşar olarak gidiyor
26.08.2016 - 11:24

18 Şubat 2015’te yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Düzce’ye atanan Vali Fidan görev süresinin 17.ayında vali olarak atandığı Düzce’den Müsteşar olarak ayrılacak.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın onayı ile Milli Savunma Bakanlığı Müsteşarlığına atandı. Milli Savunma ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme bakanlıkları bünyesinde yapılan atama kararı Resmi Gazetede yayınlandı.

SEVİLEN VALİ

Özellikle OHAL dönemindeki çalışmaları ile Düzce’ye güven veren veren Vali Fidan’ın ataması üzüntü yarattı . Eğitimden, sağlığa, spordan, turizme kadar bir çok yatırımın gerçekleşmesi için büyük özveri gösteren Fidan’ın bu süreçte görevden alınması şaşkınlıkla karşılandı.

 Yıllardır atıl durumdaki kalıcı iş merkezlerinin yurt olarak Düzce’ye kazandırılmasında büyük emeği ve katkısı olan, 7’den 70’ye gittiği her yerde devletin sıcaklığını ve samimiyetini yakından hissettiren ,  devletin gülen yüzü Ali Fidan Düzce’de unutulmayacak.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar