Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

'Düzce'den asla kopmayacağım'

'Düzce'den asla kopmayacağım'
26.08.2016 - 11:13

MÜSİAD Düzce Şubesi’nin Dost Meclisi toplantısına katılan Vali Fidan Düzce’de geçirdiği 1.5 yıl içerisinde ilin kalkınması ve hizmetlerin en verimli şekilde yürütülmesi için elinden geleni yaptığını kaydetti.
Kendisine verilen destek için tüm Düzcelilere teşekkür eden Fidan, “Önemli olan hayırlı hizmetlere vesile olup hayırla anılmak” dedi.

DÜZCEYİ MEMLEKETİ GİBİ GÖRDÜ
Düzce’yi kendi memleketi gibi gördüğünü ve mesaisinin son saniyesine kadar ilin kalkınması için çabaladığını dile getiren Fidan şöyle devam etti: “MÜSİAD dost meclislerine katılmayı hep arzu ettik. Bugün Başkanımızla sözleşmiştik. Hep kendimizi dostların arasında gördük.  1.5 yıl boyunca Valisi olmaktan gurur duyduğum görevimi onur ve şerefle yürüttüğüm Düzce’ye hizmet ettim. Ben hep söylemişimdir. Düzce’ye atandığımda burayı kendi memleketim gibi gördüm. Kendi memleketimde valilik yapıyor gibi düşündüm. 1.5 yıl çok hızlı geçti. Dostlarımızla buraya hizmet etmek için elimizden gelen gayreti gösterdik. Takdir kamuoyunundur. Mesaimizin son saniyesine kadar Düzce için, Düzcemiz’in gelişip kalkınması için, hizmetlerin daha etkin ve verimli yürütülmesi için elimizden geleni yaptık.”

ÖNEMLİ OLAN HAYIRLA ANILMAK
Fidan, hayırlı hizmetlere vesile olup hayırla anılmak istediğinin altını çizerek “Ben beni bu göreve layık gören devlet büyüklerimize, sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakanımız Binali Yıldırım’a, Milli Savunma Bakanımız Fikri Işık’a ve İçişleri Bakanımız Efkan Ala’ya teşekkür ediyorum. İnşallah rabbim mahcup etmez. Hayırlı hizmetlere vesile kılar. Önemli olan hayırlı hizmetlere vesile olup hayırla anılmak” diye konuştu.

DÜZCELİLERE TEŞEKKÜR
Tüm Düzcelilere verdikleri destek için teşekkür eden Fidan “Düzce’de görev yaptığım süre boyunca bana verilen destek için tüm Düzceli hemşehrilerime, kamu görevlilerine, yerel yönetimlere, siyasilere, sayın bakanımıza, milletvekillerimize teşekkür ediyorum” dedi.

BASINA ÖZEL TEŞEKKÜR
Konuşmasında Düzce basınından gördüğü desteğe özellikle vurgu yapan Fidan “Basınımıza çok teşekkür ediyorum. 1.5 yıllık süre zarfından onların çok yakın ilgisini gördüm” şeklinde konuştu.

DÜZCE’DEN ASLA KOPMAYACAĞIM
Fidan Düzce’den asla kopmayacağını ifade ederek “Düzce benim memleketim. Elbette ki buradan kopmayacağım. İçişleri Bakanlığından gelmiştik, Milli Savunma Bakanlığı’na dönüyoruz. Ben bu gelişmeden şahsım adına şeref ve onur duyuyorum. İnşallah rabbim mahcup etmesin” şeklinde konuşmasını sonlandırdı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.