Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Heyecan sona erdi

Heyecan sona erdi
20.08.2016 - 13:59

2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı’nda 7000’e yakın öğrenci kontenjanı ayrılan ve kontenjanlarının tamamına yakınını dolduran  Düzce Üniversitesi  bu güne kadar yaklaşık beş bin üç yüz öğrencimiz kayıt işlemlerini tamamladı. Halen devam eden ve yoğunluk nedeniyle süresi uzatılan kayıtlar, e-Kayıt  ve şahsen yapılan kayıt işlemleri ise sona erdi.

Bu doğrultuda Düzce Üniversitesi, Ülkemizin çeşitli şehirlerinden kayıt yaptırmak için gelen öğrencilerimizin ve ailelerinin bütün ihtiyaçlarını karşılamak için tüm imkanlarını seferber etti. Bilgilendirme stantlarıyla öğrencilerini en doğru şekilde yönlendiren ve kayıtlarını gerçekleştiren Düzce Üniversitesi çalışmalarını sürdürüyor.

Kayıtlara gelen öğrenciler  ve aileleri; kayıt merkezinde görevli personellerin verdikleri hizmetten memnun olduklarını ifade ederek merak ettikleri her konuyu, hiç çekinmeden rahatlıkla sorabildikleri için teşekkür ettiler.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar