Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Vilayet kupası 15. Kez

Vilayet kupası 15. Kez
28.07.2016 - 08:50

AYDINOĞLU SPOR TESİSLERİNDE

Düzce futbolunun önemli isimlerinin de forma giydiği Vilayet Kupası halı saha futbol turnuvası bu yıl kalıcı konutlar yolu üzerinde bulunan “AYDINOĞLU” spor tesislerinde yapılacak. Vilayet kupası önceki yıllarda farklı halı saha tesislerinde yapıldı.

TERTİP KOMİTESİ DEĞİŞMEDİ

Gazeteci Ali Kurt’un başkanı olduğu Vilayet kupası halı saha futbol turnuvasının tertip komitesinde gazeteciler Erol Tayhan, Hasan Kaya, İhsan Çetin, Cihat Tutkun, Ramazan Karabulut ve Hüseyin Akçay,  eski yönetici Şahin Öztürk,organizatör Alptekin Aydın, teknik  sorumlular Nejat Bakan ve Bayram Ali Kubilay bulunuyor.

KATILIMINYÜKSEK OLMASI BEKLENİYOR

Ağustos ayında başlayacak olan Vilayet kupası halı saha futbol turnuvasına bu yıl daha fazla katılımın olması bekleniyor. Vilayet kupasının geleneksel  turnuva olduğunu söyleyen Vilayet kupası tertip komitesi başkanı Vilayet Ajans sahibi gazeteci Ali Kurt “Vilayet kupasını uzun bir aranın ardından geçtiğimiz yıl tekrar başlattık. Vilayet kupasına bu yıl katılımın daha fazla olmasını bekliyoruz. Turnuvanın planlanan şekilde yapılması için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağız. Vilayet kupası için ayrıntılı bilgi isteyenler 05327603251 veya 05326544869 nolu telefonları arayabilirler”dedi.

GEÇEN YIL ANADOLU GENÇLİK DERNEĞİ KAZANDI

Bu yıl 15. Kez yapılacak olan Vilayet kupası halı saha futbol turnuvasını geçtiğimiz yıl Anadolu Gençlik Derneği kazanmıştı. Finalde rakibi TSD takımını yenen Anadolu Gençlik Derneği takımına kupasını Düzce Valisi Ali Fidan, ikinci takıma kupasını Düzce milletvekili Ayşe Keşir vermişti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar