Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Yığılca’da demokrasi konvoyu yollara çıktı

Yığılca’da demokrasi konvoyu yollara çıktı
26.07.2016 - 16:13

Yığılca’da yaklaşık 300 araçlık bir konvoyla, demokrasi hainlerine tepki gösterildi. Daha öncede farklı boyutlarda tepki gösterilerinin düzenlendiği Yığılca’da düzenlenen demokrasi konvoyuna, Yığılca Belediyesi’nin tüm iş makineleri katıldı. Konvoya Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit ve belediye personeli de destek verdi. İlçe Kaymakamı M. Furkan Sancaktutar’ın da katıldığı konvoy ve toplantı renkli görüntülere neden oldu.

Konvoy sonunda açıklama yapan Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, "15 Temmuz akşamından itibaren Demokrasi hainlerine karşı nöbetteyiz. Cumhurbaşkanımızın ikinci bir emrine kadar da sokaktayız. Yığılcamız bu imtihanı da başarı ile yürütüyor. İl Başkanımız Sayın Hikmet Keskinin direktifleri doğrultusunda hareket edip her akşam belediyemiz önünden otobüslerimiz Düzce demokrasi meydanına hareket ediyor, yoğun da bir katılım var. İlçe başkanımız, il genel meclis üyelerimizle birlikte hep beraber nöbete devam ediyoruz. İlçemizde de sık sık bu tür organizasyonlar yapıyoruz. Ayrıca İlçe Kaymakamımızla birlikte tam bir koordine içindeyiz" dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar