Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Düzce bu takıma sahip çıksın

Düzce bu takıma sahip çıksın
25.06.2016 - 08:55

 2015-2016 sezonunda kadınlar 3. Futbol liginde ilimizi temsil eden Düzce 81 İremspor yeni sezon öncesinde sporsor arıyor.

DESTEK BEKLİYORUZ

Kısıtlı bütçeye rağmen 2015-2016 sezonunda ilimizi kadınlar 3. Futbol liginde tkemsil eden takımın kurucusu ve antrenörü Ahmet Kara ilgisizlikten yakınıyor. Düzce’nin kızların Düzce’yi temsil ettiğini söyleyen Kara

 “ Mayıs ayında Yıldız ve Genç kızlar hazırlıklarına başladık. hazırlıklarımıza hızkesmeden devam ediyoruz, çünkü Temmuz da Türkiye Genç ve Yıldız takım şampiyonasına katılıyoruz, hazırlıklarımıza devam etmemiz gerekli.Yıldız takım kadromuz 18 kişilik lisanslı oyuncumuz var, genç takımda 20 kişilik, toplamda 50 lisanslı oyuncumuz var,38 aktif,12 kişi ailevi sebep ve oyuncuların kendi istekleriyle gelmiyorlar. Oysa sporun kendileri için ve Ünviversitede  Besyo da puan alacaklarını bilseler devam ederler. ŞimdiÜnviversitede  Besyo bölümleri için YGS puanı ve sporcu özgeçmişleriyle öğrenci alıyor artık bu kızlarımız için bir fırsat aileleri de bilinçlendirmek gerekli,aslında  bu işe orta okullardan başlamak gerekli spora.Bizim şuan devam eden 2003-2004-2005 doğumlu kızlarımız var herkese kapımız açık,başarı için altyapı ve tesis gerekli bunları yapmak için destekte gereklidir. Bizler kendi bütcemizle zor şartlarda devam ediyoruz.Yeni bir kulüp olduğumuz için kimse sponsor olmak istemiyor. Bizler Düzce’nin gençlerine hizmet etmekteyiz. Çok küçük bütçelerle bile bayanlar liginde şampiyon olabileceklerini söyledi. TFF’den fazla destek göremedik. Deplasmana gidildiğinde TFF tarafından verilen deplasman ücreti çok az.  Bu şekilde takımların işi zor. Sponsorluk için beklentimiz var. Çok küçük bütçe ile çok şeyleri yapabiliriz” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar