Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Çalışmaları yerinde inceledi

Çalışmaları yerinde inceledi
16.06.2016 - 13:06

Hazırlanan projelerle ilgili çalışmaları plan ile programlara uygun bir biçimde devam ettiren Akçakoca Belediyesi ekipleri hız kesmeden çalışmalarını sürdürüyor ve başlanan işlerin hemen hizmete sunulması için de büyük gayret gösteriyor. Başlatılan işin hızlandırılması, en kısa sürede tamamlanması ve vatandaşların kullanabileceği hale getirilmesi için Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici çalışmaları yerinde inceliyor ve denetimlerini yapıyor. İhtiyaç duyulan hizmetleri en kaliteli biçimde vatandaşların hizmetine sunmak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyor.
Bu kapsamda Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Akçakoca’nın her noktasında yapılan tüm çalışmaları Başkan Yardımcısı Suat Madenci ve teknik ekipleriyle birlikte yerinde incelemiştir. Tarihi Ticaret Merkezi Sokak Sağlıklaştırmasından Kilitparke Yol, Baskı Beton Kaldırım çalışmasına, Çivi Deresi Islah çalışmasından Yap-İşlet-Devret ile yapılan Turizm Tesisine kadar ve projesi sürdürülen Kentsel Dönüşüm alanlarında da incelemelerde ve değerlendirmelerde bulundu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar