Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Kaviloğlu destek bekliyor

Kaviloğlu destek bekliyor
12.12.2016 - 09:22

Düzce futbolunun emektarlarından biri olan Yaşar Kaviloğlu başkanı olduğu Düzce İdmanyurduspor için destek bekliyor.

Takımı kendi imkanları ile liglere çıkartan, özellikle alt yapıya verdiği önemle bilinen Düzce İdmanyurduspor Kulüp Başkanı Yaşar Kaviloğlu gazetemiz aracılığı ile spor kamuoyuna seslendi.

İşte virgülüne dokunmadan Kaviloğlu’nun açıklamasının tam metni.

DESTEK BEKLİYORUZ
"Düzce İdmanyurdu bu şehrin takımı. Her ne kadar amatör ligde mücadele etse de bu takımın misyonu alt yapılardan Düzce futboluna Türk futboluna temiz ahlaklı zeki vatansever oyuncular yetiştirmektir. Bunu başarabiliyor muyuz? Düzce ilinin şartlarına göre bu zor. En azından gençlerimizi futbol oynatarak bir şekilde bu misyonu devam ettirmek istiyoruz.

Maalesef çok zor şartlar altında bu kulübü yönetmeye çalışıyoruz. Buna da çok şükürler olsun. Malzeme hususunda Düzce dışında bazı antrenör yönetici arkadaşlarımın kulübümüze yolladıkları kullanılmış formalarla malzeme sıkıntılarımızı bir nebze çözüyoruz. Benim bu kulüpten bir menfaatim varsa asla olamaz. Kendimi affetmem. Kulüpler kapanır, yeni kulüpler kurulur ama önemli olan teslim olmamak. Ben ve ekibim şartlar ne kadar zor olursa olsun son nefesime kadar Düzce İdmanyurdu’nu  daha iyi bir yerlere taşıyacağım. Bizler menfaati değil paylaşmayı, dayanışmayı ön planda tutan ekibiz.

Sonuçta TFF’nin tescillediği amatör kulübüz. Bu kulüp ben ve arkadaşlarım olduğu müddetçe Allah’ın izniyle daha iyi yerlere gelecek. Kulübümüze sponsor olmak isteyenlere her zaman kapımız açıktır. Bu Düzce ili olur Düzce dışı olur önemli olan kulübün menfaatleri. Saygılarımla”