Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZPAŞ’tan Yüzde 30 İndirim Açıklaması

DÜZPAŞ Marketler Grubu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı tedbirler kapsamında ürün fiyatlarında indirime gittiğini duyurdu. DÜZPAŞ fiyatlara tepki için alım azaltma önerisinde bulundu.

DÜZPAŞ’tan Yüzde 30 İndirim Açıklaması
24.12.2021 - 12:32
Güncelleme 25.12.2021 - 13:24
Haber Merkezi
2

DÜZPAŞ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Kurt, yüzde 10 ile 30 arasında değişen indirimler uygulayarak ellerini taşın altına koyduklarını belirtti. Kurt maliyetlere yansıdığı ölçüde indirimlerin devam edeceğinin de altını çizdi. 

İndirimlerle sürece katkıda bulunmayı amaçladıklarını kaydeden Şenol Kurt “Düzce’mizin DÜZPAŞ Marketler Grubu olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı tedbirler sonrası biz de elimizi taşın altına koyarak henüz bizim maliyetlerimize yansımamasına rağmen raflarımızda birçok ürün grubunda %10-%30 arasında değişen indirimlerle sürece katkıda bulunmaya başladık. Maliyetlerimize yansıdığı ölçüde de bu indirimler devam edecektir” dedi. 
 

FİYATLARA TEPKİ İÇİN ALIM AZALTMA ÖNERİSİ
 

Kurt, bu süreçte kısa süreli ihtiyaçlardan fazla ürün alınmamasını ve fiyat indirmeyen firmalara tepki gösterilmesini tavsiye ederek “Bu süreçte fiyatlar olması gerektiği yere düşene kadar vatandaşlarımızın da kısa süreli ihtiyacından fazla ürün almamasını ve alımlarını azaltarak fiyat indirmeyen üretici-bayii ve diğer firmalara tepkilerini ortaya koymalarını tavsiye ediyoruz” diye konuştu
 

‘DÜŞÜK GRAMAJLARDA ve ADETLERDE ALIN’
 

Düşük gramaj ve adetlerde alımın, üreticinin fiyatlarını gözden geçirmesini sağlayacağını dile getiren Kurt şunları söyledi: “Bu süreç için de marketlerimizde kg ile satılan ürünler için istediğiniz gramajda ürün alabilirsiniz. Alım konusunda yapacağınız kısıtlamalar üretici ve bayilerin fiyatlarını gözden geçirmelerini sağlayacaktır. Bu da marketlerimizin fiyatlarına, vatandaşlarımızın da cebine olumlu yansıyacaktır” 
 

BİRLİK ÇAĞRISI
 

Şenol Kurt birlik çağrısında bulunarak “Aldıkları tedbirlerle ülkemizin moralini yükselten devletimize, bu tedbirleri uygulayan kurumlarımıza, indirimlerle destek veren üretici ve bayilerimize ve bu bilgilerin bizlere ulaşmasını sağlayan medya kuruluşlarımıza teşekkür ediyor, huzurlu bir Türkiye için el ele verelim, birlik olalım diyoruz” şeklinde açıklama yaptı.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Düzceli
  Düzceli
  25.12.2021 19:55

  Helal olsun duzpasa. Yönetim ve yönetici kadrosu gerçekten çok iyi. Başarılarının devamını dilerim

 • Milliyeyci
  Milliyeyci
  24.12.2021 19:34

  Helal olsun duzpasa. Kendilerini çok gelistirdiler dışardan direk belli oluyor eski daginikliklari yok.masallah

Resmi İlanlar