Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İŞTE EN AVANTAJLI DÖNEM

Sıfır araç piyasasında kampanya dönemi devam ediyor. Birçok bayi uygun koşullarda kampanyalar açıklıyor. Peki araç fiyatlarında düşüş devam eder mi? Bu dönemde araç almak mantıklı mı? İşte detaylar...

İŞTE EN AVANTAJLI DÖNEM
22.10.2023 - 14:40
Güncelleme 22.10.2023 - 20:46
Haber Merkezi

Araç alacak çok sayıda vatandaş fiyatların daha da düşeceği beklentisiyle beklemeye başladı. Peki en avantajlı dönem ne zaman? İstanbul Motorlu Araç Satıcıları Derneği (İMAS) Başkanı Hayrettin Ertemel merak edilenleri milliyet.com.tr'ye anlattı. Ertemel açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“İMAS Derneği olarak yaz sezonu ortasında yaptığımız yazılı ve sözlü mülakatlarda sıfır araçta yaşanan bollaşma ve Ticaret Bakanlığı’mızın piyasa düzeni ve ayrıca fiyat istikrarına dair attığı etkili adımlar neticesinde kayıt dışı ticaretin sektörden el çekeceği, fiyat dengelerinin pandemi öncesi hale geri geleceği ve yıl sonunda sıfır araçta ciddi indirimler ve kampanyalar düzenleneceğinden sık sık bahsetmiştik.

‘YÜZDE 15 İNDİRİMLER GÖRÜYORUZ’
 
Geldiğimiz noktada bayilerin kendi bünyelerinde sıfır ya da çok uygun faiz oranlı kredi imkanları sunduğu ya da %15’e varan ciddi indirimler uyguladığını görüyoruz. Dikkat çekici ve avantajlı olan kampanyalar ise sunulan krediler ve fiyat düşüşleri.
 
BAYİLERDEN UYGUN KREDİ TEKLİFİ!
 
Banka kredisine ulaşmanın güç olduğu ve yüksek faizler talep edilen ortamda bayilerin sunduğu uygun faizli krediler, otomobil almak isteyen vatandaşlarımız için önemli bir avantaj. Öte yandan kredi kullanmadan otomobil almayı düşünen vatandaşlarımız da cazip fiyat indirimlerini değerlendirerek otomobil sahibi olabilirler.
 

Editör: D. Damla

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar