Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

TRENDYOL'DAN DÜZCE'YE YATIRIM

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık Trendyol Ceo’su Çağlayan Çetin’dan Düzce’ye yatırım sözü aldı.

TRENDYOL'DAN DÜZCE'YE YATIRIM
5.05.2023 - 11:35
Haber Merkezi

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Yönetim Kurulu Üyesi Rıza Yıldız ile birlikte Türk-Alman Ticaret Odası tarafından gerçekleştirilen Business Toplantısına katıldı. Türk-Alman Ticaret Odası heyetini ve üyelerini Düzce’ye davet eden Bıyık yatırım potansiyelini yerinde incelemelerini istedi. 

Türk-Alman Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Bahattin Kaya’nın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda konuşan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, “Türkiye ve Almanya’nın çok uzun yıllardır süregelen işbirliği anlaşmaları, ortak çalışmaları ve çok güçlü ekonomik bağları var. Almanya’da milyonlarca vatandaşımız ikamet ediyor. Türkiye ile Almanya’nın güçlü ekonomik ilişkileri sayesinde her iki ülkedeki iş insanları global pazarda adlarından söz ettiriyor.

Bugün burada aramıza yeni katılan üyelerimizle birlikte daha da güçleniyoruz. Türk-Alman iş dünyasının buluşma noktası olan Türk-Alman Ticaret Odası’nın tüm faaliyetlerine Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak icabet etmeye gayret ediyoruz. Üst Birliğimiz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da teşvikleriyle ilimizi, ülkemizi ve iş insanlarımızı burada temsil etmeye çalışıyoruz. Toplantıya katılım sağlayan tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Erdoğan Bıyık, Türk-Alman Ticaret Odası’na yeni kayıt olan Vodafone Avrupa Temsilcisine üye belgesini takdim etti. 
İkili görüşmelerde Trendyol Ceo’su Çağlayan Çetin ile de bir araya gelen Erdoğan Bıyık, Çağlayan Çetin’den Düzce’de yatırım sözü aldı. 

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Erdoğan Bıyık, Türk-Alman Ticaret Odası heyetini ve üyelerini Düzce’ye davet ederek Düzce’deki yatırım potansiyellerini yerinde incelemeleri konusunda katılımcılara önerilerde bulundu.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar