Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"AFET BÖLGELERİNE ZİYARETLERİMİZ SÜRÜYOR"

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, deprem felaketinden etkilenen illerin yaralarının sarılması için bölgede faaliyetlerini sürdürüyor. Bıyık depremin vurduğu illerin ekonomik sorunlarının çözümü için bölgede temaslarda bulunuyor.

"AFET BÖLGELERİNE ZİYARETLERİMİZ SÜRÜYOR"
28.02.2023 - 12:10
Haber Merkezi

Erdoğan Bıyık, Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleştirdiği toplantıya katıldı. Bıyık ayrıca Diyarbakır Valiliği, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası ile Diyarbakır Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek bölgedeki sorunların tespiti çalışmalarına eşlik etti. Bıyık’ın da içerisinde bulunduğu heyet Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile bir araya gelerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Gerçekleştirilen ziyaret ve incelemeler ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Bıyık  “Afet bölgesinde ziyaretlerimiz sürüyor. Şanlıurfa’dayız. Hazine ve Maliye Bakanımız Nureddin Nebati ile birlikte Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası’nda iş dünyası ile bir araya geldik. Yaşanan sıkıntıları değerlendirdik. Yaralarımızı birlikte saracağız. Gün birlik olma günü” dedi. (Haber Merkezi)


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar