Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İŞBİRLİĞİ İÇİNDE OLACAKLAR

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası başkan ve yönetim kurulu üyeleri bir araya geldi. Toplantıda bölge odalarının koordineli olarak çalışmasının daha avantajlı olacağı üzerinde duruldu.

İŞBİRLİĞİ İÇİNDE OLACAKLAR
1.02.2023 - 12:00
İHA
1

Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ocak, Meclis Başkanı Nedim Kaplancan ve yönetim kurulu üyeleri Düzce Ticaret ve Sanayi Odası

Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Ocak, Erdoğan Bıyık ve Tanju Acar’a görevlerinde başarılar dilerken bölge odaları olarak ortak çalışmalar yapmaları gerektiği konuşuldu.

Düzce TSO Başkanı Erdoğan Bıyık, bölge odalarıyla koordineli olarak çalışmanın her oda için avantajlı olacağına işaret ederek bundan sonraki süreçlerde sıkça bir araya gelinmesi gerektiğini ifade etti.
Program karşılıklı hediyelerin verilmesiyle son buldu.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • F. Mutlu
    F. Mutlu
    1.02.2023 17:40

    Ne koordinasyonu yahu. Düzce Tso yönetim ve meclisi birbirleriyle koordine olamamış. Alaplıya mı işkaldı.

Resmi İlanlar