Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

EREĞLİ'DEN ORTAK ÇALIŞMA TEKLİFİ

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Düzce Ticaret ve Sanayi Odasına bölge için ortak çalışma teklifinde bulundu.

EREĞLİ'DEN ORTAK ÇALIŞMA TEKLİFİ
14.01.2023 - 11:08
Güncelleme 14.01.2023 - 12:48
Haber Merkezi

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Meclis Başkanı Tasin Tanyıldız, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Özkan ve Genel Sekreter Gündüz Acar Düzce Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.
Ziyarette; Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim ve Meclis Üyeleri hazır bulundu.

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ve Meclis Başkanı Tanju Acar’a yeni görevinde başarılar dilerken, Bölge odaları olarak ortak çalışmalar yapmaları gerektiğini ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, bölge odalarıyla koordineli olarak çalışmanın her oda için avantajlı olacağına işaret etti. Bundan sonraki süreçlerde sıkça bir araya gelinmesi gerektiğini ifade etti.

Bıyık, Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar