Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

TİCARET BORSASI SEÇİME GİDİYOR

Düzce Ticaret Borsası Meclis Üyeliği Seçimleri 22 Ekim 2022 Cumartesi günü Düzce Ticaret Borsası İdari Binası D-100 Karayolu Üzeri İhsaniye Mevkii Düzce adresinde yapılacak.

TİCARET BORSASI SEÇİME GİDİYOR
3.10.2022 - 11:29
Güncelleme 3.10.2022 - 11:33
Haber Merkezi

www.ilan.gov.tr adresinde yer alan duyuruya göre oy verme işlemi saat 09:00’dan 17:00’a kadar gizli oy, açık tasnif, sayım, döküm esaslarına göre gerçekleştirilecek. Seçmen listesinde adlı yazılı olmayan üye oy kullanamayacak. Oy verenin kimliğini, nüfus cüzdanı veya Oda ve Resmi Kuruluşlarca verilen belge ile kanıtlanması gerekecek.

Borsa Meclisine seçilenlerin katılacağı ve 29 Ekim 2022 Cumartesi Günü yapılacak olan Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu asıl ve yedek üyeleri, Birlik Genel Kurul asıl ve yedek delegeleri ile Disiplin Kurulu asıl ve yedek üyeleri seçimi sabah 11:00’ dan 15:00’a kadar gizli oy, açık tasnif, sayım, döküm esaslarına göre yapılacak.  

Düzce Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’nın Düzce Ticaret Borsası Organ Seçimlerine İlişkin İlan metnine ulaşmak için tıklayınız.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.