Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“FINDIK TİCARETİ DURMA NOKTASINA GELDİ”

Düzce Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Karslıoğlu, fındık ile ilgili piyasada son 1 ay içerisinde oluşturulan linç ve karalama kampanyasının sektöre zarar verdiğini söyledi.

“FINDIK TİCARETİ DURMA NOKTASINA GELDİ”
1.10.2022 - 13:00
Haber Merkezi

Sektörün bir an önce çözülmesi gereken bir çok sorunu olduğunu hatırlatan Karslıoğlu, haksız ithamlarla alıcılara karşı başlatılan baskının fındık ticaretini durma noktasına getirdiğini vurguladı. 

Karslıoğlu üyelerini olumsuz etkileyen her türlü oluşumun karşısında duracaklarının altını çizerek “Şehrimizin en önemli tarım ürünü olan fındıkla ilgili piyasada son 1 aydır oluşturulan linç ve karalama kampanyası sektöre ve üyelerimize zarar vermektedir. Sektörün biran evvel çözülmesi gereken birçok problemi varken, haksız ithamlarla alıcılara karşı başlatılan bu baskılar fındık ticaretini durma noktasına getirmiştir. Düzce Ticaret Borsası olarak üyelerimizi menfii olarak etkileyen bu oluşumların karşısında olduğumuzu kamuoyunun bilgisine saygıyla arz ederiz” dedi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar