Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

E-TİCARET SEKTÖR LİDERLERİ BİR ARAYA GELDİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Düzce Şubesi, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu ve Serbay Akademi öncülüğünde, e-ticaret sektörünün liderleri ile birlikte 'e-ticaret' buluşması gerçekleştirildi.

E-TİCARET SEKTÖR LİDERLERİ BİR ARAYA GELDİ
16.09.2022 - 11:44
Haber Merkezi

MÜSİAD Düzce Şubesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen e-ticaret etkinliğinde, Serbay Interactive Ajans Başkanı Görkem Özdemir ve konuşmacılar, girişimcilerin e-ticaret ve e-ihracatta adım atma süreçlerinde karşılaşabilecekleri zorlukları, gidilecek yol haritasını ve plan ve bütçe yönetimi gibi konuları ele alarak katılımcıların sorularını yanıtladı.

Eğitimin gerçekleşmesinde öncülük eden Serbay Akademi Kurucusu ve Serbay Interactive Başkanı Özdemir, ülkemizin geleceğinde e-ticaretin ve e-ihracatın önemine dikkat çekerek, bu tür etkinliklerin devam edeceğini belirtti. Özdemir, katılımcılara, etkinlik için destekte bulunan MÜSİAD Düzce Şubesi Başkanı Vefa Pehlivan'a ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ahmet Serdar Erdem’e teşekkürlerini iletti.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar