Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

KOOPERATİF’TE İNDİRİM YOĞUNLUĞU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatının ardından Düzce’de Tarım Kredi Kooperatif Marketinde indirim başladı. Vatandaşlar, alışveriş yapmak için yoğunluk oluşturdu.

KOOPERATİF’TE İNDİRİM YOĞUNLUĞU
16.08.2022 - 13:04
Güncelleme 16.08.2022 - 13:08
Haber Merkezi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatının ardından Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde indirim başladı. Düzce’deki şubede indirim duyurusunun ardından sabah erken saatlerde market önünde kuyruk oluştu. Vatandaşlar ucuzlayan ürünlere rağbet gösterirken, en çok ilgiyi patates ve şeker gördü.

"Tavuk ve etlerde indirim olduğunu gördük"

İndirimler için gelip alışveriş yaptığını söyleyen Düzceliler "Sabah, daha önceki haberlerden aldığımız bilgilerle indirim olacağını duyduk. Buraya hangi ürünlerde ne kadar indirim olduğuna bakmaya geldik. Yaptığımız alışverişte yağda, temel gıdalarda, deterjan ürünlerinde genel olarak indirim olduğunu gördük. Tavuk ve etlerde de indirim olduğunu gördük. Temel gıdalarda kendimize yetecek kadar alışveriş yaptık" dediler.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar