Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“BUNLAR SÖZDE HUKUKÇU”

Kadın sanatçılara yönelik yaptığı paylaşım ile gündeme gelen Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, kendisini istifaya davet eden Düzce Barosu’na sert bir yanıt verdi.

“BUNLAR SÖZDE HUKUKÇU”
6.05.2022 - 11:31
Güncelleme 6.05.2022 - 11:34
Özel Haber

Şahin paylaşımının hakaret içermediğini ve suç unsuru oluşturmadığın savunarak “Bunlar sözde hukukçu” dedi.

Kendisini halkın seçtiğini ve ancak halk istemezse görevinden ayrılacağını dile getiren Şahin şu ifadelere yer verdi: “Düzce Barosu beni istifaya davet etmiş. Tabi canım ne demek sizi mi kıracağım. Bunlar sözde hukukçu, sözde hukuk okumuşlar. Yapmış olduğum paylaşımda İslami bir hassasiyeti belirttim. Düzce Barosu bundan çok zorlanmış olacak ki, benim hakkımda uzunca bir açıklama yapmış, bayağı döktürmüşler. Azıcık hukuk okuyan, azıcık hukuktan anlayan, benim yaptığım paylaşımın hakaret içermediğini, suç unsuru oluşmadığını anlar. Bunlar anlamamışlar!

Benim açıklamama cevap veren Düzce Barosunun, vatan hainlerine ve teröristlere karşı bir açıklaması olmuş mu? Düzce Barosu’nun hangi zihniyeti taşıdığını anlayan var mı? Düzce Barosu’na tavsiyem, hukuku yeniden okusunlar, iyi bir hukukçudan ders alsınlar, Kur'an-ı Kerim’i açıp Allah’u Teala'nın tesettür ile ilgili ayetlerini iyice okusunlar, anlamazlarsa, anlayan birine sorsunlar. Düzce Barosu şunu da bilsin, beni halk seçti,  göndereceklerse de halk gönderir. Bakalım anlayabilecek misiniz?”


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar