Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

YENİDEN REFAHLI KADINLAR SEÇİM STARTINI VERDİ

Yeniden Refah Partisi’nin Düzce İl Kadın Kolları yaklaşan seçimler için çalışmalarına hız verdi.

YENİDEN REFAHLI KADINLAR SEÇİM STARTINI  VERDİ
17.11.2023 - 14:31
Güncelleme 18.11.2023 - 09:54
Haber Merkezi

 İl Kadın Kolları ilk toplantısını yaparak hem önümüzdeki hafta Düzce’ye gelecek olan Elif Erbakan Altınöz’ün ağırlanması hem de Genel Merkez Kadın Kolları çalışma programını görüştü. Yerel seçim çalışmaları masaya yatırıldı. 

Türkiye’nin önemli siyasal hareketlerinden olan Milli Görüş Hareketi ve Refah Partisi’nin devamı olan Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Fatih Erbakan ve il teşkilatları ile birlikte yerel seçim çalışmalarına hızlı başladı. Bu çerçevede parti binasında bir araya gelen Yeniden Refah Partisi Düzce İl Kadın Kolları Yönetimi Başkan Nimet Yeşilyurt başkanlığında toplantısını gerçekleştirdi. 

Yapılan toplantıda yerel seçim stratejileri masaya yatırılırken 21-24 Kasım 2023 tarihinde Düzce’ye gelecek olan Yeniden Refah Partisi Kurucuklar Kurulu ve MKYK üyesi, Milli Görüş Lideri Rahmetli Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın kızı Elif Erbakan Altınöz ile Genel Merkez Kadın Kolları üyelerinin Düzce programını belirlediler. 

Yeniden Refah Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Nimet Yeşilyurt partiye büyük teveccühün olduğunu belirterek “Gerek dünyanın gerekse ülkemizin geldiği süreçte Yeniden Refah Partisi’ne insanımızdan büyük bir teveccüh var.

Milli politikalar üreten ve ülkemizin öz kaynaklarıyla ülkemiz için yeni projeler üreten partimizin kadın kolları olarak seçim çalışmalarını programlamak için bir araya geldik. Aynı zamanda da 21-24 Kasım tarihlerinde de hem partimiz kurucular kurulu ve MKYK üyesi aynı zamanda da Milli Görüşün lideri Rahmetli Necmettin Erbakan’ın kızı Elif Erbakan Altınöz ile genel merkez kadın kollarımız Düzce’de 4 günlük program yapacaklar. Bu programın çalışmalarını da planladık.

1994 ve 1996 yıllarından ülkemizin gelişimi için çok önemli adımlar atan Refah Partisi’nin yerel yönetim çalışması halen akıllardayken bu efsane yönetimleri yeniden belediyelere, il genel meclislerine ve belediye meclislerine aktarmak için Yeniden Refah Partisi kadınları olarak saha iniyoruz. Gazamız mübarek olsun” dedi.

Haber: S.AKYOL


Editör: D. Damla

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar