Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ADIM ATMADIK YER BIRAKMIYOR

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yoğun geçen hafta içi çalışmalarının ardından hafta sonu mesaisini de Düzce geçirerek çeşitli temasların yanı sıra devam eden yatırımların son durumlarını yerinde inceledi.

ADIM ATMADIK YER BIRAKMIYOR
6.11.2023 - 13:47
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yoğun hafta içi mesainin yanı sıra hafta sonu mesaisinde de çeşitli ziyaretler ve devam eden yatırımlara yönelik incelemelerle geçiriyor.

Cumartesi günü çeşitli temaslarda bulunmak için Yığılca ilçesine geçen Başkan Özlü, burada ağaç dikme şenliğine katıldı. Burada vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Dr. Faruk Özlü, daha sonra yaşadığı rahatsızlık sonucu evinde dinlenmeye çekilen AK Parti Yığılca İlçe Başkanı Dursun Albayrak’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini paylaştı.Ardından bir dizi açılış programına katılan Başkan Özlü, Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Mustafa Bazna'nın şehadetinin yıl dönümü münasebetiyle düzenlenen Mevlid programına katılarak şehidin ailesi ve yakınlarıyla buluşarak bir kez daha baş sağlığı dileklerinde bulundu.Başkan Özlü, hafta sonu programları çerçevesinde Muzaffer Cicü adına düzenlenen Serbest Güreş Turnuvasının yapıldığı spor salonunu da ziyaret ederek, müsabakalar için Düzce’de bulunan sporculara başarı dileklerini ilk ağızdan iletti ve derece yapan sporculara madalya takdim etti.Hafta sonu mesaisine hız kesmeden devam eden Başkan Özlü, Pazar günü ise ilk olarak Düzce Belediyesi iştirak şirketi Ulaşım A.Ş. denetiminde ulaşım hizmeti veren araçların sahipleri ve yönetim ile kahvaltıda programında buluştu.


Daha sonra Nusrettin Mahallesinde yükselen Kırım Türkleri Kültür ve Eğitim Derneği binasının son durumunu yerinde görmek için bölgeye geçen Başkan Dr. Faruk Özlü, sorumlu isimlerden bilgi alarak çalışmaların nihayete erdirilmesi noktasında hızlı hareket edilmesini istedi. Başkan Özlü, mahalle sakinleriyle de ayak üstü görüşme yaparak hatırlarını sormayı ihmal etmedi.Başkan Dr. Faruk Özlü hafta sonu mesainde son olarak Düzce Valisi Selçuk Aslan ile birlikte Hafız Hasan Kur’an Kursunun 2023 yılı mezunlarının Hafızlık Merasimine katıldı.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar