Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

YENİ BAŞKAN İMRAN ÖNEN BİLÇİN

Öz Sağlık İş Sendikası Düzce Şubesi’nin 1. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Şube Başkanlığına İmran Önen Bilçin seçildi. Bilçin Düzce’de sendikasız en son sağlık ve sosyal hizmet işçisini bünyelerine katana kadar çalışmayı sürdüreceklerini vurguladı.

YENİ BAŞKAN İMRAN ÖNEN BİLÇİN
26.10.2023 - 14:13
Haber Merkezi

Öz Sağlık İş Sendikası Düzce Şubesi 1. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Genel Kurulda Şube Başkanlığı’na İmran Önen Bilçin seçilirken, Şube Yönetim Kurulu Bekir Sıddık Bıçakçıoğlu ve Ömer Sevinç’ten oluştu.

Şube Genel Kurulu’na Sendika Genel Sekreter Yardımcıları Yavuz Aksanoğlu ve Fadlı Erdem,  Adalet ve Kalkınma Partisi Düzce Merkez İlçe Genel Sekreteri Dilale Seyyar, Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Müdürü Yusuf Yıldırım, HAK-İŞ Konfederasyonu Düzce İl Başkanı ve Öz İplik İş Sendikası Düzce Şube Başkanı Telat Örnek, HAK-İŞ Konfederasyonu Sakarya İl Başkanı ve Hizmet İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir, HAK-İŞ Konfederasyonu Bolu İl Başkanı ve Sendika Bolu Şube Başkanı Hacer Çınar, Sendika Zonguldak Şube Başkanı Recai Özcan, Sendika Sakarya Şube Başkanı Ahmet Kamil Bilgin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kocaeli Şube Başkanı Sedat Balkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sendika Karabük Şube Başkanı Damla Yılmaz Ekemen ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. 

Genel Merkez Teşkilatlanma Uzmanı Kamil Erdoğan tarafından açılışı yapılan  Genel Kurulun Divan Başkanlığı’nı sunulan teklif üzerine Sendika Genel Sekreter Yardımcısı Yavuz Aksanoğlu yaptı. 

HAK-İŞ Düzce İl Başkanı ve Öz İplik İş Sendikası Düzce Şube Başkanı Telat Örnek, Konfederasyon HAK-İŞ’in haklı bir davanın savunucusu olduğunu belirtti.

Düzce  Şube Başkanı İmran Önen Bilçin Öz Sağlık-İş sendikasının herkese kapılarını açtığını dile getirerek “Öz Sağlık-İş ailesinin bir bireyi olarak; ilk günkü heyecanımızı koruyarak, emeğin hakkını alma mücadelesini sürdürerek, Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşları arasındaki yerimizi sağlamlaştırarak yolumuza devam etmek için söz verdik.

Gücümüze güç katacağız. Düzce Şubesi olarak yolumuz uzun, hedeflerimiz büyük. İlimizdeki sendikasız en son sağlık ve sosyal hizmet işçisinin de Öz Sağlık-İş çatısı altında örgütlendiğini göreceğimiz güne kadar durmadan, dinlenmeden mücadelemize devam edeceğiz” dedi.

Haber: Ç.Özkurt


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar