Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"GAZİLER EN DEĞERLİ EMANETLERİMİZ"

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü İlknur Aynan, vatanını, bayrağını ve kutsal değerlerini korumak için en zor koşullar altında canlarını ortaya koymaktan çekinmeyen gazilerin kahramanlığın yaşayan abideleri olduğunu söyledi.

"GAZİLER EN DEĞERLİ EMANETLERİMİZ"
23.10.2023 - 14:13
Haber Merkezi

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü İlknur Aynan, Cumhuriyetin 100. Kuruluş yılı nedeniyle Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Düzce Şubesini ziyaret ederek Dernek Başkanı Gazi Abdullah Markuş ve dernek üyeleriyle bir araya geldi.

Aynan, gazi ve şehit yakınlarının en değerli emanetler olduğunu vurgulayarak “Ülkemizin her karış toprağında, vatanını bayrağını ve kutsal değerlerini korumak ve savunmak için en zor koşullar altında canlarını ortaya koymaktan çekinmeyen gazilerimiz, milletimizin medarıiftiharı, vatanseverliğin ve kahramanlığın yaşayan abideleridir.

Gazilerimiz ve aziz şehitlerimizin yakınlarının milletimize tevdi edilmiş en kıymetli emanetler olduğu inancıyla, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, vatanımız için canlarını hiç düşünmeden feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, Gazilerimize ve ailelerine hayırlı ömürler diliyorum” dedi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar