Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ERDOĞAN BIYIK ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, 7440 sayılı kanun kapsamındaki oda aidat ve gecikme zamları konusunda önemli açıklamalarda bulundu.

ERDOĞAN BIYIK ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU
23.05.2023 - 12:54
Haber Merkezi

Bıyık, yapılandırma imkanının bir ay uzatıldığını belirterek son başvuru tarihinin 30 Haziran 2023 olduğunu söyledi. 
Erdoğan Bıyık açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda 7440 sayılı kanun kapsamında üyelerimize geniş bir yapılandırma fırsatı sağlanmıştı.

Gerek ülkemizdeki ekonomik süreçler gerekse piyasalardaki durağanlık dolayısıyla iş dünyamızın taleplerini toplayarak üst birliğimiz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da gayretleriyle son başvuru tarihi bir ay ötelenerek 30 Haziran 2023 olarak uzatıldı. Başvuru tarihinin yanı sıra son ödeme tarihi de bir ay uzatıldı ve buna göre ilk ödeme 31 Temmuz 2023 olarak belirlendi. Süre uzatımının üyelerimize hayırlar getirmesini diliyoruz”


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar