Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

VATAN PARTİSİ ERDOĞAN'I DESTEKLEYECEK

Vatan Partisi İl Başkanı Fethi Sönmez 28 Mayıs’ta yapılacak olan ikinci tur Cumhurbaşkanlığı seçiminde alacakları tavrı açıkladı.

VATAN PARTİSİ ERDOĞAN'I DESTEKLEYECEK
22.05.2023 - 14:50
Güncelleme 22.05.2023 - 16:18
Haber Merkezi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a oy verme çağrısında bulunan Sönmez “Var olan iki seçenek karşısında tarafsız kalmak, emperyalist plana hizmet eder. Halkımızı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeye çağırıyoruz” dedi. 
Sönmez açıklamasında şu ifadelere yer verdi: Vatan Partisi, Cumhurbaşkanı İkinci Tur seçimindeki siyasetini, her zaman olduğu gibi emperyalizme karşı bağımsızlık ve Üretim Devrimi mevzisinden belirliyor.

Türkiye, ekonomide, güvenlikte ve kültürel alanda Batılı emperyalistlerin dayatmalarına karşı direnme ve özellikle ABD-İsrail eksenli tehditlere karşı hem içerde hem sınır ötesinde silahlı mücadele vermektedir. Cumhurbaşkanı adaylarından Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, ABD’nin ve İsrail’in Türkiye’yi hedef alan projesinde alet rolünü üstlenmiştir. Bu kapsamda PKK ve FETÖ terör örgütleriyle açıkça işbirliği yapmaktadır. Küresel merkezlerden yönetilen, bölücü ve yobaz örgütleri CHP listelerinden Meclise taşımıştır.

Kılıçdaroğlu, millî devleti ve Türk Ordusunu tasfiye, küresel finans merkezlerine kölelik, kültürel çürüme, 15-16 Temmuz’un intikamını alma ve kaos programının adayıdır. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ise, dış politikada, düşman ile dost arasındaki denge siyasetine ve ekonomide batı denetimindeki yalpalamalarına karşın, ABD ve batının hedefindedir; bu bağlamda Türkiye cephesindedir.

Var olan iki seçenek karşısında tarafsız kalmak, emperyalist plana hizmet eder. “Güçlü Devlet Üreten Millet” hedefine ilerleme stratejisinin 28 Mayıs 2023 durağındayız. İki seçenekli seçim koşulunda, halkımızı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeye çağırıyoruz. Vatan Partisi, 29 Mayıs 2023 sonrasındaki zorlu süreçte, Tayyip Erdoğan yönetiminin bağımsızlık, vatan bütünlüğü, üretim ekonomisi, çağdaşlaşma ve millî devrimci kültür siyasetleri izlemesi ve yükselen Asya Uygarlığının öncü konumlarına ilerlemesi için, Üreticilerin Milli Hükümeti hedefiyle yapıcı bir muhalefet yürütecektir” dedi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar