Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"DÜZCE'MİZİ TEMSİL EDECEK VEKİLLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUM"

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, 14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

"DÜZCE'MİZİ TEMSİL EDECEK VEKİLLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUM"
15.05.2023 - 14:06
Haber Merkezi

Erdoğan Bıyık mesajında sonuçların hem ülkeye hem de Düzce’ye hayırlı olmasını dileyerek “Milletimiz en önemli vatandaşlık haklarından biri olan seçme hakkını büyük bir demokrasi örneği göstererek kullanmış, milletimizin iradesi sandığa yansımıştır. Düzcemiz’de de 270.626 seçmen sandıklara koşmuş ve hür iradesini kullanmıştır.

Seçimler sonucunda Düzce’de resmi olmayan sonuçlara göre Ak Parti’den Ayşe Keşir ve Ercan Öztürk, CHP’den de Talih Özcan, 28. Dönem milletvekili olarak halkımız tarafından yetkilendirilmiştir. İlimizi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsil etmeye hak kazanan Ayşe Keşir, Ercan Öztürk ve Talih Özcan’ı tebrik ediyor, seçim sonuçlarının ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyoruz” dedi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar