Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AKÇAKOCA'YI TÜM TÜRKİYE'YE TANITACAK YARIŞMA

Akçakoca’nın eşsiz doğasını, kültürünü ve tarihini tanıtmak amacıyla Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından fotoğraf yarışması düzenlendi. Yarışmada birinci olana 20 bin TL ödül verilecek.

11.05.2023 - 11:48
Güncelleme 11.05.2023 - 11:50
Özel Haber

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Akçakoca’nın kültürel ve doğal zenginliklerini fotoğraf sanatçılarının objektifinden görmek, çalışmalarını desteklemek ve ilçenin tanıtımına katkı sağlayarak ulusal düzeyde bilinirliğini artırmak amacıyla fotoğraf yarışması düzenliyor.

Akçakoca Kaymakamlığı, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğinde, Düzce Üniversitesi teknik desteğiyle gerçekleştirilecek ““Akçakoca Senin Gözünden Daha Bir Güzel” adlı fotoğraf yarışması başvuruları devam ediyor.

Tarih, doğa, kültür ve gastronomi olmak üzere 4 farklı temada gerçekleştirilecek fotoğraf yarışması başvuruları https://vatandaş.ktb.gov.tr adresinden yapabiliyor.

Son başvuru tarihinin 2 Haziran 2023 olduğu yarışmada 1.ye 20 bin TL, 2.ye 15 bin TL ve 3.ye 10 bin TL ödül verilecek. Yarışmada ayrıca 2 bin TL mansiyon, 3 bin TL dron ve 500 TL sergileme ödülü de yer alıyor.

 

HABER: E YILMAZ


Editör: E. Varol
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar